تبلیغات
وب سایت فَهالُنج - پرداخت بیش از 2میلیارد تومان وام قرض الحسنه توسط صندوق قدس فهالنج

پرداخت بیش از 2میلیارد تومان وام قرض الحسنه توسط صندوق قدس فهالنج

در سال 1393 بیش از 2 میلیارد تومان وام قرض الحسنه با کارمزد 1 درصد به 904 نفر متقاضیان وام در صندوق قرض الحسنه قدس فهالنج اعطا شده است.

به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه قدس فهالنج ، صندوق قرض الحسنه قدس فهالنج سومین صندوق قرض الحسنه استان خراسان بزرگ هست که در سال گذشته 22 میلیارد و 491 میلیون و 911 هزار ریال در اعطای وام باکارمزد 1 درصد وامهای ازدواج ، اداء دین، دامداری ، درمانی ، رهن و اجاره ، سرمایه و کسب، کشاورزی ، صنعتی ، مسکن و تعمیرات، خودرو، کوتاه مدت و سایر وامها به 904 نفر اقدام نموده است.
 که نسبت به سال 92 رشد بیش از 23 درصدی را داشته است.
شایان ذکر است این صندوقها که در سال 1352 توسط مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدمصطفی رضوی حیدری تاسیس گردیده است ، هم اکنون کلیه انواع وامهای قرض الحسنه خود را با کارمزد 1% پرداخت می نماید.
دکتر سید محمد حیدری مدیرعامل صندوق از عموم مردم و خیرین درخواست کرد با افتتاح حساب نزد صندوق ضمن بهره مندی از اجر معنوی قرض الحسنه که به فرموده خداوند متعال 1.8 برابر صدقه می باشد از مزایای آن از قبیل دریافت وام قرض الحسنه با کارمزد 1% استفاده نمایند.
همچنین وی افزود خیرین محترم می توانند با اختصاص قسمتی از وجوه خود به این امر بصورت وقف ، باقیات الصالحاتی برای خود ایجاد کنند تا ضمن آن صندوق بیشتر بتواند به نیازمندان واقعی مساعدت نماید.
پرداخت وام قرض الحسنه به مشتریان کسبه محترم ، اقوام و نیازمندان فامیل ، صندوقهای خانوادگی ، از دیگر طرحهایی است که مشتریان صندوق از آن می توانند استفاده نمایند.

نمودار وامهای پرداختی توسط صندوق قرض الحسنه قدس فهالنج

موضوع: صندوق قدس فهالنج،
برچسب ها: صندوق، قدس، قرض الحسنه،
[ یکشنبه 22 شهریور 1394 ] [ 10:01 ] [ علیرضا دلیری ]